Pojďte se s námi mrknout na 5 maličkostí, které vám ušetří spoustu času, peněz, ale i stresu a jejichž vyřízení často zabere jen pár minut.

Zkuste se na začátku krátce zamyslet: Kdy naposledy jste nechali zkontrolovat kotel? Budete se při vyúčtování radovat z přeplatku, nebo řešit nedoplatek?

Troufáme si říci, že odpovědi na většinu otázek z hlavy dohromady nedáte. A přitom existují služby, které všechny tyhle věci vyřeší za vás.

 

 Pojištění domácnosti? Ochrání před požárem i zapomnětlivým

pojištění domácnosti od innogy

Počet pojištěných českých domácností v čase roste, stále ale téměř třetina domácností pojištěna není. Pokud patříte mezi ně, zvažte, zda není nejvyšší čas na změnu.

Pojištění domácnosti od innogy stojí měsíčně méně než jeden dobrý oběd v restauraci a hradit ho můžete společně se zálohami za plyn nebo elektřinu.

innogy Pojištění domácnosti vás ochrání v mnoha nepříjemných situacích jako je vytopení sousedem, vloupání nebo požár, ochráníme vás i v případě přepadení a odcizení věcí, které máte při sobě, např. sportovní vybavení, mobilní telefon a mnoho dalšího.

Velmi využívanou složkou našeho pojištění je i pojištění odpovědnosti v běžném životě. Pokud vy sami, vaši rodinní příslušníci nebo domácí mazlíčci způsobíte škodu někomu jinému, pojištění tyto škody uhradí, jednat se může i o nemajetkovou újmu, např. bolestné, způsobené duševní útrapy a jiné újmy.

Pro případ havárie, včetně zablokování dveří, vám poslouží naše asistenční služby. Tato složka našeho pojištění vám pomůže při zajištění příjezdu smluvního dodavatele služeb.

Vždy je lepší být pojištěný než se spoléhat na to, že se nic nestane, a následně vše řešit vlastními silami a nemalé škody hradit z vlastních peněz. Nespoléhejte na štěstí a sjednejte si innogy Pojištění domácnosti  ještě dnes.
 

Spotřeba pod kontrolou: Díky mobilní aplikaci

innosvet - spotřeba pod kontrolou

Nedoplatek za energie je pro spoustu rodin nečekaný zásah do rozpočtu. Naštěstí se dá i takové nepříjemné překvapení eliminovat. Díky mobilní aplikaci innosvět a speciálnímu senzoru na plynoměru máte přehled o aktuální spotřebě, historii, ale i předpověď toho, jaká bude vaše spotřeba plynu v dalším období. Sami si pak můžete (přímo v aplikaci) upravit zálohy za energie tak, aby pro vás vyúčtování služeb nebylo hororem.  

 

Seřízený kotel = úspornější kotel

servis plynových kotlů od innogy

Co se týká revizí kotlů, mají mnozí Češi máslo na hlavě. A to i přesto, že je pravidelný servis zásadní pro splnění záručních podmínek. Pravidelnou revizi kotlů navíc předepisuje i česká legislativa. Dobře udržovaný a přesně seřízený kotel navíc šetří spotřebu plynu – s neseřízeným kotlem ročně protopíte i o několik tisíc více.

Pokud si tohle všechno uvědomujete, ale zároveň se vám nedaří v hlavě udržet, že musíte povolat odborníka, vsaďte na službu Bezpečný kotel od innogy. Servisní technici se postarají o pravidelné kontroly i (po)záruční servis, pohlídají termíny pravidelných kontrol, vedou a archivují veškerou servisní historii. Pro případ, že byste někdy v budoucnu museli řešit reklamaci nebo pojistnou událost.

 

Vlastní energie ze slunce ohřeje vodu i vypere prádlo

Solární energie od innogy

S trochou nadsázky můžeme říci, že jeden fotovoltaický panel se za rok postará o vyprání 300 praček prádla. Kolik panelů se vejde na střechu vašeho domu?

Fotovoltaická energie je čistou a levnou energií budoucnosti, se kterou můžete každý rok ušetřit desítky tisíc korun. Na fotovoltaiku vám navíc může přispět stát. V rámci dotačního programu Nová zelená úsporám dokonce až na polovinu nákladů. Nicméně vymyslet celý projekt tak, aby dával ekonomicky smysl, splňoval všechny náležitosti a ještě jste na něj mohli čerpat dotaci, není jen tak. 

I proto existuje projekt Elektřina ze slunce, v rámci kterého pro vás odborníci navrhnou řešení fotovoltaiky na klíč. A vy tak v budoucnu budete díky solární energii opravdu šetřit.

 

Získejte odměnu jen za to, že jste zákazník innogy

zákaznický program innogy Premium

Slevy na outdoorové oblečení, levnější energie, volné vstupenky do divadla… To je jen stručný výčet výhod a bonusů, které můžete získat jako zákazník innogy. Stačí se stát zákazníkem innogy a registrovat se do zákaznického programu innogy Premium.