Digitální podpis je bezpečný, pro každého člověka jedinečný a má i stejnou právní váhu jako běžný podpis na papír. Kromě samotného ztvárnění digitálního podpisu se u nás zaznamenává i IP adresa a čas, kdy k podepsání došlo.

A právě díky digitálnímu podpisu u nás zvládnete přepsat energie 100% online. To znamená úplně bez papírů. Všechny smlouvy a dokumenty si stáhnete v digitální podobě. A digitálně je i podepíšete. Prostě jen místo propisky použijete myš (nebo prst, když žádost vyřizujete na mobilu).

Pokud to ale chcete „postaru“, můžete si samozřejmě smlouvy vytisknout, podepsat ručně a pak naskenovat nebo poslat poštou.

Jak na digitální podpis

  1. Jsou za Vás všechny smlouvy a dokumenty OK? V tom případě už zbývá jen podepsat.
  2. Nejdříve vám pošleme SMS kód na telefonní číslo, které jste uvedli, abychom si ověřili, že jste to opravdu Vy.
  3. Pokud přepis vyřizujete na počítači, ve vyskakovacím okně se podepíšete myší. Pokud na mobilu, tak prstem. Na tabletu klidně dotykovým perem.

Jak má digitální podpis vypadat

Podepisovat se digitálně je trochu nezvyk, ale klidně se zkuste podepsat tak, jak jste zvyklí. I když Váš digitální podpis nevypadá jako ten „opravdový“, vůbec to nevadí. S tím, že nebude dokonalý, se počítá. Navíc to není podpisový vzor, který byste ještě někdy museli napodobit.

Digitálně se podepíšete na každém počítači a mobilu